NewTech na targach STOM-TOOL 2019 w Kielcach

W tym roku mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na Targach STOM-TOOL w Kielcach, z roku na rok impreza branżowa cieszy się co raz większą popularnością zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. W ciągu trzech dni targowych odbyliśmy ponad 50 rozmów zakończonych nawiązaniem współpracy w celu podniesienia jakości Państwa usług. Największym zainteresowaniem cieszyły się systemy do programowania obróbki, między innymi SprutCAM, SolidCAM oraz InventorCAM, a ponieważ jesteśmy znani z pisania dobrych postprocesorów otrzymaliśmy również wiele pytań w tym zakresie.
Kolejną technologiczna nowością, która przyciągnęła do nas konstruktorów było wspomaganie projektowania 3D z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR) w środowisku T-FLEX CAD. Przy pomocy gogli VR oraz dwóch manipulatorów można było “wziąć” model 3D (w skali 1:1) w swoje ręce, a następnie rozłożyć go na części i “dotknąć” każdej z osobna, po czym znowu złożyć i obejrzeć jak pracuje zaprojektowany mechanizm. Technologia ta pozwala przetestować działanie projektowanych mechanizmów bez konieczności budowania prototypów.
Na koniec chcemy podziękować Państwu za obecność na targach i wszystkie dobre słowa wypowiedziane w naszą stronę. Cieszymy się faktem, iż są Państwo zadowoleni z naszej pracy, dzięki temu mamy jeszcze więcej motywacji do wspierania Państwa w realizacji waszych projektów inżynierskich. W szczególności dziękujemy stowarzyszeniu „Siła Woli” za pamięć o nas, odwiedzenie naszego stoiska i wspólne zdjęcie. Rozumiemy, że wasza inicjatywa kształtowania dzieci na przyszłych inżynierów jest ważna i potrzebna, dlatego was wspieramy.