NewTech Solutions na targach TOOLEX 2018 - Zapraszamy!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w dniach 2 – 4 października 2018 w Sosnowcu. Na targach zaprezentujemy nasze rozwiązania w zakresie projektowania CAD, usprawnienia procesu wytwarzania CAM oraz wsparcie produkcji dzięki systemom MES.

STOISKO nr A-408

Jeśli chcieli by Państwo wziąć udział w targach bezpłatnie, chętnie wyślemy nasze zaproszenie. Aby skorzystać z bezpłatnego wejścia należy dokonać rejestracji na stronie organizatora targów oraz okazać przy wejściu otrzymane od nas zaproszenie. Sama rejestracja – bez zaproszenia – upoważnia jedynie do zakupu biletu ulgowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NewTech Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.Chcę otrzymać zaproszenie