Nasze realizacje

ASTAR

Od roku jesteśmy posiadaczami dwóch stanowisk SPRUTCAM, których dystrybutorem jest firma NewTech Solutions. Od samego początku, z firmą współpracuje nam się bardzo dobrze.

UTYLMET

Firma UTYLMET – Krystian Kłoczek powstała w roku 2005 i jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży obróbki skrawaniem mającą swoją siedzibę w Bielsku Białym. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu…

FOX FITTINGS

FOX FITTINGS powstała w 1990 r i jako firma rodzinna dąży do stabilnego i ciągłego rozwoju swojej marki. Dzięki innowacyjnemu podejściu, FOX FITTINGS wprowadza co roku wiele nowych produktów do swojego asortymentu.

STAHLBAU

Firma Stahlbau Sp. z o.o. z Żar jest większościowym udziałowcem PPU Narzędziowiec. Mając na celu optymalnego wykorzystania parku maszynowego zarówno w swojej siedzibie i „Narzędziowca” podjęła zakup oprogramowania SprutCAM.

Air-Tech-Bud

Zakres produkcji ze względu na możliwości firmy i jej wyposażenie jest bardzo szeroki. Wydział obróbki skrawaniem i cieplnej jest wyposażony w nowocześniejsze maszyny sterowanie numerycznie. Od początku swego istnienia Air-Tech-Bud eksportuje swoje

P.P.H.U. “DEROL”

Firma DEROL powstała w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją wszelkiego typu konstrukcji stalowych, a w szczególności ze stali nierdzewnej. W procesie produkcji wykorzystujemy trzy frezarki 3-osiow z aparatem podziałowym (tzw. 4 oś).

STr Sp. z o.o.

Firma STr powstała w 1988 roku w Szczecinie jako przedsiębiorstwo handlowe, aby w roku 1998 rozszerzyć swoją działalność o produkcję elementów stalowych, która to w ciągu ostatnich lat rozwinęła się znacząco, stając się jej aktywnością podstawową.

Dowiedz się jak możemy wspomóc Twój biznes

Zastanawiasz się poważnie nad zakupem oprogramowania inżynierskiego?
Poznaj nasze rozwiązania na bezpłatnej prezentacji.