Nasze realizacje

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia!

ASTAR

Od roku jesteśmy posiadaczami dwóch stanowisk SPRUTCAM, których dystrybutorem jest firma NewTech Solutions. Od samego początku, z firmą współpracuje nam się bardzo dobrze.

UTYLMET

Firma UTYLMET – Krystian Kłoczek powstała w roku 2005 i jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży obróbki skrawaniem mającą swoją siedzibę w Bielsku Białym. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu…

FOX FITTINGS

FOX FITTINGS powstała w 1990 r i jako firma rodzinna dąży do stabilnego i ciągłego rozwoju swojej marki. Dzięki innowacyjnemu podejściu, FOX FITTINGS wprowadza co roku wiele nowych produktów do swojego asortymentu.

STAHLBAU

Firma Stahlbau Sp. z o.o. z Żar jest większościowym udziałowcem PPU Narzędziowiec. Mając na celu optymalnego wykorzystania parku maszynowego zarówno w swojej siedzibie i „Narzędziowca” podjęła zakup oprogramowania SprutCAM.

Air-Tech-Bud

Zakres produkcji ze względu na możliwości firmy i jej wyposażenie jest bardzo szeroki. Wydział obróbki skrawaniem i cieplnej jest wyposażony w nowocześniejsze maszyny sterowanie numerycznie. Od początku swego istnienia Air-Tech-Bud eksportuje swoje

Dowiedz się jak możemy wspomóc Twój biznes

Zastanawiasz się poważnie nad zakupem oprogramowania inżynierskiego?
Poznaj nasze rozwiązania na bezpłatnej prezentacji.