tfx

Licencje oprogramowania T-FLEX CAD w specjalnej ofercie!

Uwaga! Ceny aktualne tylko do 30.09.2017 r.

Wprowadzamy atrakcyjne i co najważniejsze przejrzyste zasady sprzedaży licencji oprogramowania CAD bez gwiazdek i ukrytych kosztów!

Oferta skierowana jest zarówno dla firm chcących zakupić licencję oprogramowania CAD po raz pierwszy jak i firm posiadających już licencje CAD 2D/3D innych producentów. Korzyści finansowe, jakie mogą Państwo osiągnąć zakupując licencję oprogramowania T-FLEX CAD 2D/3D mogą osiągnąć kilku tysięcy euro w perspektywie wieloletniego użytkowania!

Zmiana rodzaju licencji przez niektórych producentów oprogramowania CAD na model subskrypcji czasowej – zobowiązuje Państwa do konieczności wnoszenia regularnych opłat za utrzymanie licencji. Bez wniesienia opłaty pozostaną Państwo bez dostępu do aplikacji. Nasze nowe zasady sprzedaży obejmują w szczególności licencje BEZTERMINOWE, które mogą być przez Państwa używane nieodpłatnie bez ograniczeń czasowych nawet po zakończeniu okresu dostępu do aktualizacji.

1. Oferta specjalna „Na zawsze”.

Bezterminowa licencja T-FLEX CAD 2D/3D z roczną usługą wsparcia i aktualizacji w cenie 1790 € netto.

tfx_promo_01


T-FLEX CAD to zaawansowany system CAD, który łączy w sobie potężną parametryczną funkcjonalność modelowania 3D opartą na jądrze PARASOLID z parametrycznym szkicownikiem i bogatym zbiorem narzędzi do przygotowania dokumentacji. T-Flex CAD daje komfort pracy w hybrydowym i bezmodułowym środowisku 2D/3D. Obszerny zestaw narzędzi programu to najlepszy wybór do sprostania każdemu zawodowemu wyzwaniu. System w standardzie daje możliwość projektowania części (powierzchni, brył, elementów wielobryłowych), złożeń, konstrukcji spawanych, elementów blaszanych, wykonania dokumentacji, asocjatywnych zestawień materiałowych (BOM), tworzenia animacji, fotorealstycznego renderingu oraz analiz wytrzymałościowych. T-FLEX oferuje bezpośrednie wsparcie dla importu plików z takich systemów jak m.in. SolidWorks®, Solid Edge®, AutoCAD®, Autodesk® Inventor®… 


2. Oferta specjalna „1+1”.

Bezterminowa licencja T-FLEX CAD 2D/3D oraz druga licencja "home" na 12-miesięcy z roczną usługą wsparcia i aktualizacji w cenie 1990 € netto.

tfx_promo_02

3. Oferta specjalna „1+1 – 2 lata spokoju”.

Bezterminowa licencja T-FLEX CAD 2D/3D oraz druga licencja "home" na 24-miesiące z 2-letnią usługą wsparcia i aktualizacji w cenie 2490 € netto.

tfx_promo_03

W specjalnie przygotowanym pakiecie zakupowym otrzymają Państwo:

► Oprogramowanie na płycie DVD (wersja pudełkowa).

►Bezterminową licencją komercyjną.

► Roczne wsparcie techniczne i aktualizacje w ramach danej wersji i do wyższych wersji oprogramowania wydanych w okresie ważności usługi.

► Przeglądarkę plików T-FLEX Viewer na dowolną ilość stanowisk w firmie.

► Bezpłatną wysyłkę.

Dodatkowo w zależności od oferty:

► Drugą licencję "home" dla ofert „1+1” i „1+1 – 2 lata spokoju” na okres ważności usługi wsparcia i aktualizacji.

► Wydłużoną do 24 miesięcy usługę wsparcia i aktualizacji dla oferty „1+1 – 2 lata spokoju”.

W przypadku zakupu nowej licencji oferujemy możliwość skorzystania z indywidualnego szkolenia na poziomie podstawowym na preferencyjnych warunkach.


Jeśli żadna z powyższych propozycji nie spotkała się z Państwa zainteresowaniem to oferujemy dodatkową opcję wynajmu rocznego oprogramowania T-FLEX CAD 2D/3D w specjalnej ofercie Na 12 miesięcy w cenie 990 € netto.

tfx_promo_04


Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Chętnie poszerzą przedstawiony w wiadomości zakres wiedzy o informacje handlowe lub techniczne. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej specjalnej oferty!