NewTech Solutions na targach TOOLEX 2019

Jak co roku i tym razem mieliśmy przyjemność wziąć udział w Targach TOOLEX, które odbywają się w Sosnowcu na terenie hali Exposilesia. Przez trzy dni trwania targów prezentowaliśmy Państwu nasze rozwiązania inżynierskie, między innymi system do projektowania T-FLEX CAD wraz z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR) do prezentacji oraz oceny projektowanych modeli. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rozwiązania typu CAM, w naszej ofercie to głównie programy: SolidCAM, SprutCAM i InventorCAM.

 W tym roku zdecydowaliśmy się zaprezentować Państwu dodatkowo program do monitorowania wydajności i efektywności pracy maszyn o nazwie Golem OEE MES. Na targach mogli Państwo zobaczyć zarówno interfejs programu jak również elementy infrastruktury technicznej, takie jak: stację zbierania danych, panel statusowy, czy wieżę sygnalizacyjną.  

Nasze wysiłki mające na celu jak najlepsze zaprezentowanie oprogramowania inżynierskiego zostały zauważone i docenione przez organizatora targów, który wręczył nam wyróżnienie “za atrakcyjną prezentację oprogramowania w praktyce”. Za co bardzo dziękujemy.

Jeśli ktoś z Państwa nie zdążył odwiedzić naszego stoiska na tych targach zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie zaprezentujemy nasze rozwiązania na spotkaniu w naszej lub Państwa firmie.