NewTech Solutions

Dystrybótor oprogramowania CAD/CAM oraz MES

Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX CAD, SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, Golem OEE, Cimco – są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach. Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

Szkolenia

Świadczymy usługi szkoleniowe w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań

Konsultacje

Świadczymy konsultacje w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań produkcyjnych

Wdrożenia

Wdrażamy nasze rozwiązania u klienta. Piszemy postprocesory i udzielamy na nie gwarancji

Usługa utrzymania

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oraz ciągłość pracy zapewniamy nasze wsparcie

Wszystkie oferowane przez nas usługi tj. szkolenia, wdrożenia i konsultacje mogą być przedmiotem spójnej i kompleksowej oferty dla Państwa – dzięki temu możliwa jest maksymalna redukcja wydatków i pełna realizacja potrzeb

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.