Szkolenia, wdrożenia, konsultacje - usługi NewTech Solutions

Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX CAD, SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, Golem OEE, Cimco – są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach. Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

Korzystasz z naszego oprogramowania? Jeśli tak, to koniecznie naucz się z niego wyciągać jak najwięcej tylko możesz! Sprawdź  ofertę zdalnych (on-line) i stacjonarnych szkoleń,

które przygotowujemy precyzyjnie pod potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu uczysz się tylko tego, co jest potrzebne w pracy Twojej firmy

Pozwól sobie na ulepszenie pracy w swoim zakładzie przemysłowym. Zdecyduj się na zakup naszego oprogramowania! Nie wiesz, które z naszych rozwiązań lepiej sprawdzi się w usprawnieniu Twojej pracy? Bez problemu! Oferujemy konsultacje techniczne zarówno pod względem wyboru, jak i dalszego użytkowania przygotowanych aplikacji.  

Decydując się na zakup zaprojektowanych przez NewTech Solutions rozwiązań nie musisz ich samodzielnie wdrażać. My zajmiemy się instalacją wszystkich programów i aplikacji, a dodatkowo ich konfiguracją pod potrzeby procesów, które zachodzą w Twojej firmie. Dzięki nam szybciej będziesz mógł cieszyć się nowoczesnością w przedsiębiorstwie. 

Sprawdź, czy możesz z naszych aplikacji wyciągnąć jeszcze więcej! W ramach usługi utrzymania możesz liczyć na pakiet wsparcia, który polega między innymi na regularnych aktualizacjach oprogramowania, dostępu do pomocy technicznej, dostępu do najnowszych samouczków, projektów czy instrukcji użytkowania. 

Wszystkie oferowane przez nas usługi tj. szkolenia, wdrożenia i konsultacje mogą być przedmiotem spójnej i kompleksowej oferty dla Państwa – dzięki temu możliwa jest maksymalna redukcja wydatków i pełna realizacja potrzeb

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.