Zwiększ produktywność swojej firmy – promocja na oprogramowanie CAD/CAM

Zwiększ produktywność swojej firmy do wybranego systemu CAD/CAM szkolenie gratis!

Promocja karnawałowa

Każdy kto kupi oprogramowanie T-Flex CAD, SolidCAM, InventorCAM bądź SprutCAM w okresie trwania promocji otrzyma bezpłatnie pakiet szkolenia. Szkolenie będzie można zrealizować w uzgodnionym wspólnie terminie lecz nie później niż do 30.08.2020. Szkolenie odbędzie się w siedzibie NewTech Solutions, promocja nie obejmuje kosztów dojazdu na szkolenie oraz zakwaterowania.

Jeśli nie są Państwo zdecydowani istnieje możliwość prezentacji oprogramowania w formie szkolenia jeszcze przed zakupem. O szczegóły prosimy pytać handlowców.

Promocja trwa do 19.02.2020

Projektowanie CAD na najwyższym poziomie!

T-Flex CAD daje komfort pracy w hybrydowym środowisku 2D/3D. Środowisko trójwymiarowe jest tu nieodłączną częścią środowiska dwuwymiarowego. W dowolnym momencie możemy przejść w tryb projektowania na innym widoku danego projektu z 2D na 3D i z 3D na 2D lub też pracować na obu widokach jednocześnie.

Efektywniejsze i bardziej opłacalne programowanie CNC

SolidCAM pozwala na wydajne tworzenie programów obróbczych dla produkowanych części. Wykorzystuje się go zarówno w starszych jak i najnowocześniejszych obrabiarkach CNC. SolidCAM jest rozwiniętym narzędziem CAM, który został zaprojektowany z myślą o optymalizacji pracy narzędziowni i jest w pełni zintegrowany z takimi systemami, jak SolidWorks®, Inventor® oraz Bentley®.

Specjalnie zaprojektowany dla narzędziowni i ściśle zintegrowany z SolidWorks

InventorCAM jako certyfikowany przez Autodesk® system CAM – jest nierozerwalnie związany z Inventor®. Zaletą InventorCAM jest to, że oferuje użytkownikom łatwy w użyciu i konkurencyjny cenowo produkt, który zawiera niezwykle szeroki zakres możliwości obróbki

Generowanie kodów NC prostsze niż kiedykolwiek

System umożliwia tworzenie programów NC dla maszyn o różnej kinematyce i może być dopasowany do niemalże każdego sterowania NC.

Otrzymaj ofertę promocyjną lub zamów prezentację w formie szkolenia

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Kontakt telefoniczny

t. +48 68 388 07 61
t. +48 68 411 44 80