100 razy szybsze jądro symulacji w CIMCO EDIT

Nowa symulacja CIMCO EDIT 2022

Nowe jądro symulacji CIMCO EDIT 100 razy szybsze!

Z przyjemnością ogłaszamy pojawienie się „szybkiej wersji”
– naszego nowego jądra symulacji w CIMCO Edit 2022.

“Szybka wersja”, jak nazywamy to wewnętrznie, to całkowicie nowe jądro symulacji zaimplementowane w CIMCO Edit 2022 – Backplot and the Machine Simulation add-on. Jądro zostało zbudowane od podstaw z myślą o ultrawysokiej wydajności i zostało zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać cały twój sprzęt oraz nagradzać cię wszystkimi ulepszeniami podczas modernizacji dowolnego procesora, karty graficznej lub pamięci RAM.

Udowodniono, że w porównaniu z wersją standardową „Szybka wersja” zapewnia wzrost prędkości do 100 razy i więcej podczas symulacji usuwania materiału, obliczania wynikowego naddatku, wykrywania kolizji i nie tylko.

To szybko, pomimo faktu, że niektóre bardziej skomplikowane części będą obliczać się wolniej, nadal obserwujemy imponujący wzrost prędkości nawet przy najcięższych zadaniach obliczeniowych!

Symulacja CIMCO EDIT

Ulepszenia w szybkiej wersji:

  • Ulepszona symulacja usuwania materiału przy użyciu naszego nowego akcelerowanego jądra GPU.
  • Przyspieszone renderowanie z wykorzystaniem GPU.
  • Zaprojektowany z myślą o obliczeniach wielowątkowych, zapewniający ulepszenia we wszystkich aspektach, od szybszego ładowania modelu po płynniejsze interakcje.
  • Ulepszone wykrywanie kolizji maszyn przy użyciu zaawansowanych technik przetwarzania geometrii.
  • Przeprojektowany interfejs użytkownika z dodatkowymi funkcjami, takimi jak skok do początku/końca oraz powiększanie/pomniejszanie na suwaku pozycji ścieżki narzędzia w celu precyzyjnego pozycjonowania.
  • Realistyczne renderowanie symulacji maszyny i nowe interakcje, dzięki którym scena może być łatwo obserwowana z dowolnego miejsca i pod dowolnym kątem.