Nowy SprutCAM 17 już jest!

sprutcam cnc

CAM nowej generacji już jest! Nowy SprutCAM 17 i SprutCAM X Robot 17.

Firma SprutCAM Tech ogłasza wydanie nowych wersji swojego flagowego oprogramowania CAD/CAM.

Jak można krótko opisać SprutCAM X 17 i SprutCAM X Robot 17? Są to rozwiązania CAD/CAM dla twórców nowej generacji i tworzą kompletny ekosystem oprogramowania. Są to obecnie najpotężniejsze i najbardziej funkcjonalne wersje, a jednocześnie łatwe w nauce i obsłudze.

SprutCAM X to system CAD/CAM, który idealnie nadaje się dla technologów CNC nowej generacji

CO NOWEGO?

Jedną z najbardziej oczekiwanych innowacji w wersji 17 jest Multiproject, który usprawnia przepływ pracy w celu uzyskania większej efektywności czasowej i ułatwia ponowne wykorzystanie podobnych podejść w wielu projektach.

Kolejnym ważnym dodatkiem jest funkcja Snapshots, która działa jak funkcja cofania w przepływie pracy CAM. Automatycznie tworzy snapshoty wyzwalane zdarzeniami, oferuje funkcję szybkiego cofania za pośrednictwem listy i zapewnia menedżera podglądu.

Funkcja pliku konfiguracji maszyny znacznie oszczędza czas, szczególnie dla użytkowników, którzy pracują nad wieloma projektami ze standardowymi częściami. Umożliwia szybkie i łatwe przeniesienie cyfrowych maszyn, ustawień i narzędzi z gotowego szablonu.

Funkcja raportu obróbki została całkowicie przebudowana i oferuje obecnie raporty zawierające tylko istotne treści, szybkie generowanie, wysokiej jakości obrazy wyjściowe, świeży i intuicyjny interfejs użytkownika, zaawansowany tryb ekspercki z rozbudowanymi ustawieniami, precyzyjną kontrolę nad grafiką, funkcję eksportu do wiele formatów i szeroką gama szablonów raportów.

Wbudowany moduł CAD otrzymuje menu i okna zoptymalizowane dla monitorów HD, lepszą wydajność i stabilność, nowe operacje: zaokrąglenia i fazowania oraz ulepszone operacje logiczne. Dodatkowo wprowadzono nowe funkcje szkicowania.

Te i wiele innych nowych rozwiązań oraz optymalizacji w SprutCAM X 17!

Zaktualizowana operacja „Wskaż i umieść” w SprutCAM X Robot 17 umożliwiająca przenoszenie obiektów z jednej lokalizacji do drugiej za pomocą ramienia robota. Teraz możesz utworzyć dowolną liczbę punktów węzłowych do przesunięć części.

ŁATWOŚĆ NAUKI!

Wprowadzono nowe inteligentne wskazówki umożliwiające szybką nawigację po parametrach, czyniąc je interaktywnymi i intuicyjnymi, pomagając nowym użytkownikom poruszać się po setkach parametrów technologicznych.

SprutCAM X 17 wprowadza ulepszenia w wyglądzie i interfejsie, a zmiany zapewniły lepszy balans kolorów podczas długiej pracy. Zmiany te skutkują jednym oknem do wszystkiego, trzymającym wszystkie niezbędne narzędzia pod ręką, a także prostym projektem, który eliminuje rozpraszanie i utrzymuje spójny przepływ pracy.

Oprogramowanie CAM