Zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania inżynierskiego?
Zamów prezentację naszych rozwiązań i uzyskaj ofertę.

Prezentacja w siedzibie klienta

Przyjedziemy do siedziby twojej firmy, aby zademonstrować proponowane przez nas rozwiązania. Jeśli to możliwe prezentujemy oferowane przez nas oprogramowanie CAD/CAM przy użyciu elementu klienta, a nie na wcześniej przygotowanych gotowych próbkach. Dzięki temu możemy wskazać korzyści wynikające z naszych rozwiązań.

Prezentacja w siedzibie Premium Solutions Polska

Jeśli chciałbyś zobaczyć nasze rozwiązania a nie masz do tego odpowiednich warunków, zapraszamy na prezentację do siedziby naszej firmy. Po wcześniejszym ustaleniu możemy przygotować prezentację naszych rozwiązań z wykorzystaniem twojego elementu.

Na targach lub konferencjach

Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy przygotować prezentację naszych rozwiązań podczas targów tematycznych lub w innym uzgodnionym miejscu.

Prezentacja zdalna/on-line (zalecana)

Preferowaną przez nas formą prezentacji jest prezentacja on-line, dzięki której możemy zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd i skupić się wyłącznie na rozwiązaniu twoich potrzeb. Prezentacje online odbywają się za pomocą programu TimeViewer.

Przystąp do umówionej prezentacji online

Aby wziąć udział w prezentacji online należy pobrać program TeamViewer oraz zainstalować go na urządzeniu, z którego będziemy korzystać w trakcie prezentacji.

Formularz kontaktowy (prezentacje, oferty, zapytania)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Resorowej 20 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Potrzebujesz więcej informacji?
    Skontaktuj się z nami!

    Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!