Program CAM dla profesjonalistów

Dlaczego programiści CNC najchętniej wybierają SprutCAM? Poznaj zalety najnowszej wersji programu CAM, udoskonal swój warsztat pracy i dołącz do elity. Dla sceptyków mamy coś specjalnego – 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Czy wiecie, że historia SprutCAM sięga 1997 roku? Pierwsza wersja tego programu CAM powstała w założonej 10 lat wcześniej firmie SPRUT Technology, LTD z siedzibą w Rosji. Od tamtego czasu SprutCAM jest ciągle udoskonalany i wzbogacany, by mógł nadążać za wciąż pojawiającymi się nowymi wyzwaniami i potrzebami. Ten legendarny program CAM dorobił się już kilkunastu wersji. Wszystkie miały na celu zapewnić fachowe programowanie off-line maszyn CNC. Dziś jest już dostępny SprutCAM 15. Poznaj najnowszą wersję programu CAM i dowiedz się, że projektowanie może być przyjemne.

Nowości w SprutCAM 15 – dowiedz się więcej

Jeżeli już wcześniej pracowałeś w środowisku SprutCAM, z pewnością zdajesz sobie sprawę z jego zalet. Świat idzie naprzód, a wraz z nim udoskonalane są również programy CAM. Jeśli chodzi o SprutCAM 15 dodano możliwość obróbki kilku części w jednym projekcie. Część jest zdefiniowana w projekcie jako specjalna grupa operacji. Wszystkie operacje wewnątrz grupy pracują nad jedną częścią. Każda część może być umieszczona oddzielnie i może mieć swój własny początek. Dodano specjalny tryb do zmiany kolejności obróbki, aby zminimalizować ilość wymian narzędzi. Zyskujesz również możliwość tworzenia kopii części. Kopia części zawiera kopie operacji części prototypowej. Istnieje możliwość wyprowadzenia kopii obróbki jako wywołania podprogramów.

Program CAM w ulepszonej wersji

Nowa wersja popularnego programu CAM to cała masa udogodnień i możliwości. SprutCAM 15 wychodzi naprzeciw potrzebom Twojego przedsiębiorstwa i sprawia, że to, co do tej pory było w strefie planów czy marzeń, staje się rzeczywistością. Ulepszeniem istotnym dla użytkownika jest z pewnością aktualizacja interfejsu. Powstał nowy mechanizm inteligentnego zachowania i tłumaczenia wskazówek, które są aktualnie wyświetlane po najechaniu kursorem. Sam przekonasz się również o tym, że nowa wersja SprutCAM to sprawniejsze działanie biblioteki dla opraw narzędziowych – łatwiejsze zarządzanie, dodawanie i edytowanie. Udoskonalona wersja programu CAM to szereg udogodnień, o których więcej przeczytasz tutaj: https://www.newtechsolutions.pl/sprutcam-15-nowosci/. Dla lepszego zobrazowania nowych rozwiązań będziesz mógł tu również obejrzeć prezentacje, które uzmysłowią Ci jak SprutCAM 15 spisuje się w praktyce.

Rozwój drogą do sukcesu

Od lat współpracujemy z liderami, którzy nadążają za nowymi trendami i technologiami. Mimo że na początku wdrożenie się w nowy program (albo nawet jego kolejną, ulepszoną wersję) może wydawać się wyzwaniem, warto pokusić się o inwestycje. Z czasem i tak okaże się oszczędnością czasu i pieniędzy, bo dzięki pracy z nowym narzędziem uzyskasz łatwość projektowania. Inwestycja w nowe rozwiązania może okazać się jedynym słusznym wyborem. Nie sposób stać w miejscu, gdy wszystko pędzi na przód. Rozwój to odpowiednia decyzja.

Możesz na nas liczyć – szkolenia z programu CAM

W razie pytań czy wątpliwości związanych z użytkowaniem SprutCAM 15 pozostajemy do Twojej dyspozycji. NewTech Solutions od lat zajmuje się wdrażaniem różnych systemów CAM w firmach i przedsiębiorstwach. Polega to na polega na odpowiednim dopasowaniu ustawień systemowych do maszyn CNC sterowanych za pomocą kodów NC. Specjalnością firmy NewTech Solutions są praktyczne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie CAD, CAM i MES wspierające projektowanie, wytwarzanie produktów, jak również monitoring maszyn, który udoskonali i zoptymalizuje ich pracę.

Nauka dzięki praktyce

Dostępne rozwiązania wpływają na wydajność i optymalizację procesów zachodzących w firmie, co czyni ją bardziej konkurencyjną. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, aby każdy z nich mógł znaleźć tutaj rozwiązanie i program CAM idealnie pasujący do profilu jego działalności. Zapewniamy także profesjonalne szkolenia, wdrożenia i konsultacje związane z powyższymi dziedzinami. Z naszą pomocą poczujesz się bezpiecznie.