Program do frezowania 3D – iMachining 3D

Architektura wnętrz i branża home decor to dziedziny, które ostatnio rozwijają się wyjątkowo prężnie. Podczas pandemii zrozumieliśmy jak ogromne znaczenie ma dla nas wnętrze, w którym spędzamy większość czasu. Nasze domy i mieszkania stały się miejscem pracy i centrum rozrywki jednocześnie. Zaczęliśmy przykładać większą wagę do estetyki, co spowodowało boom w branży dekoratorskiej. Naprzeciw jej potrzebom wychodzi program do frezowania 3D.

Czas projektantów i dekoratorów wnętrz

Pandemia wywróciła nasze życie do góry nogami i przewartościowała priorytety. Nasze oczekiwania wobec mieszkań i domów kompletnie się zmieniły. Żyjąc w ciągłym pośpiechu spędzaliśmy w nich zazwyczaj jedynie wieczory i weekendy. W obliczu zdalnej pracy i szkoły, projektanci i dekoratorzy wnętrz musieli wyjść naprzeciw zupełnie nowym potrzebom. Co prawda obostrzenia zelżały, ale nasze przyzwyczajenia z czasu pandemii pozostały. W rezultacie zaczęliśmy znacznie bardziej zwracać uwagę na estetykę wnętrz, co zadziałało jak koło napędowe na branżę związaną z aranżacją i wystrojem.

Wykorzystaj swój moment

Jeżeli działasz w branży home decor, jesteś producentem elementów związanych z wystrojem wnętrz, wykorzystaj czas popytu i zainteresuj się frezowaniem 3D. Frezowanie 3D to technologiczny proces, w którym frezarka CNC na podstawie otrzymanych danych przetwarza wzorzec i tworzy trójwymiarowy model produktu. Przy pomocy programu do frezowania 3D możemy wyprodukować różne trójwymiarowe elementy konstrukcyjne, architektoniczne i krajobrazowe, a także części, formy oraz matryce. Bez względu na to z jakim materiałem pracujesz: drewnem, płytą MDF, sklejką, pianką modelarską czy styrodurem, program do frezowania 3D znacznie ułatwi i usprawni cały proces produkcji.

iMachining – niesamowite efekty frezowania 3D

Chcesz unowocześnić linię produkcyjną w swoim przedsiębiorstwie? Marzy Ci się zminimalizowanie czasu pracy bez utraty jakości? iMachining 3D zapewnia doskonałe efekty obróbki 3D zapewniając nawet 70 proc. oszczędności czasu obróbki. Technologia iMachining daje precyzyjne i szybkie efekty frezowania 3D i zapewnia szybki wybór geometrii bryłowej. Automatycznie tworzy kompletny i gotowy do uruchomienia program CNC, z optymalnymi warunkami cięcia, do obróbki zgrubnej i resztek, obróbki zgrubnej pełnej części 3D, ze stałym krokiem 3D na wszystkich zboczach. iMachining 3D wykorzystuje docelową i zaktualizowaną geometrię materiału z poprzednich operacji do automatycznego rozpoznawania obszarów potrzebnych do obróbki, eliminując „ruchy w powietrzu” i optymalizując zmianę położenia narzędzia. Optymalne warunki obróbki zostały osiągnięte dzięki wiedzy eksperckiej opartej o Kreator technologii z iMachining.

Inteligentne frezowanie 3D

Jeżeli na co dzień w swojej pracy masz do czynienia z frezowaniem 3D, z pewnością docenisz funkcje i możliwości iMachining:

  • optymalna obróbka poziomu Z
  • najpierw wykonuje pełną głębokość cięcia obniżającego, generując ścieżki narzędzia do obróbki zgrubne
  • inteligentne przyspieszenie oparte na stałym kroku 3D
  • zoptymalizowane zmiana położenia i inteligentna obróbka obszarów
  • brak “obróbki w powietrzu”
  • automatyczne korekty poziomu Z
  • automatyczne zgrubne i półwykańczanie części pryzmatycznych
  • styczne łuki wprowadzające / wyprowadzające
  • kreator automatycznie określa “warunki cięcia”

Bezpłatna wersja próbna

Chcesz wypróbować naszą aplikację? Podczas 30-dniowego okresu próbnego nic nie zapłacisz. Firmy, które skorzystają z wersji próbnej mogą liczyć na nasze wsparcie techniczne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy radą, tłumaczymy i wyjaśniamy zawiłości. Jeżeli chcesz rozwinąć swoją działalność i zaoszczędzić czas, a tym samym pieniądze, warto zainteresować się programem do frezowania i ze swoim biznesem wejść na zupełnie inny poziom. Jeśli działasz w branży związanej z wystrojem wnętrz i home decor, warto skorzystać z koniunktury. Z iMachining to możliwe.