P.P.H.U. “DEROL” Maria Deja

Firma DEROL powstała w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją wszelkiego typu konstrukcji stalowych, a w szczególności ze stali nierdzewnej. W procesie produkcji wykorzystujemy trzy frezarki 3-osiow z aparatem podziałowym (tzw. 4 oś). Naszymi odbiorcami są firmy działające w bardzo rozległych gałęziach przemysłu, a także handlu i usługach. Nasze produkty eksportujemy do Francji i Luksemburga.
Cechą charakterystyczną naszej oferty jest korzystna cena w stosunku do wysokiej jakość wykonywanych elementów oraz krótki termin realizacji zamówień. Aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów oraz zagwarantować wspomnianą jakość zdecydowaliśmy się przyśpieszyć proces wytwarzania dzięki szybszemu generowaniu kodu NC za pomocą oprogramowania CAM.
Przed zakupem oprogramowania testowaliśmy kilka wiodących rozwiązań, o ostatecznym wyborze programu SprutCAM wraz z modułem HPC zadecydowały jego możliwości, szybkość działania oraz cena. Dodatkowym atutem tego programu jest łatwy w obsłudze interfejs oraz kompatybilność ze wszystkimi systemami CAD używanymi przez naszych klientów.

Zastosowane rozwiązania