SolidCAM – Promocja dla klientów!

Nowe moduły oraz Pakiety SolidCAM 5D. Promocja dla polskich klientów.

SolidCAM – Promocja!

SolidCAM cały czas się rozwija i chce potwierdzać bycie najlepszym rozwiązaniem CAD/CAM oraz to że jest rozwiązaniem kompletnym pod każdy typ obróbki i rodzaj maszyny. W ostatnim czasie pojawiły się nowe strategie – moduły SolidCAM.

SolidCAM wychodząc naprzeciw obecnej dynamicznej sytuacji w Polsce postanowił wprowadzić nowe propozycje do swojej oferty oraz w znaczący sposób obniżyć cenę zaawansowanych strategii by w jeszcze większy sposób zachęcić klientów to rozwoju.

1. 1 Nowy moduł! SolidCAM Edge Trimming (odcinanie wieloosiowe)

promocja solidcam

Dzięki modułowi Edge Trimming jesteśmy w stanie w łatwy sposób stworzyć obróbkę cięcia frezem po krawędzi. Z tego typu procesami mamy do czynienia np. w procesie odcinania wytłoczek po termoformowaniu.  Program pozwala nam zaprogramować obróbkę w 3-5 osiach.

Promocja SolidCAM:
Cena katalogowa: 1 000 €

1. 2 Nowy moduł! SolidCAM Edge Breaking (gratowanie wieloosiowe)

solidcam promocja

SolidCAM Edge Breaking stworzony został do usuwania zadziorów (gratowania) na ostrych krawędziach geometrii przy użyciu frezów kulowych lub lizaka. Ścieżka narzędzia może zostać wygenerowana automatycznie lub po wprowadzeniu określonych danych przez użytkownika. Mamy możliwość wykorzystania obróbki 3, 4 i 5-cio osiowej.

Cena katalogowa: 1 000 €

1. 3 Nowy moduł! SolidCAM Rotary Machining (obróbka obrotowa)

promocja solidcam

Moduł zastąpił rozwiązanie SolidCAM Screw Machining. Moduł służy do szeroko pojętej obróbki obrotowej i ma szersze zastosowanie niż poprzednio stosowany moduł. Używany jest do frezowania części cylindrycznych, takich jak formy butelkowe, rdzenie i elektrody.

Cena katalogowa: 1 500 €

2.1 – SolidCAM Mill 5D teraz SolidCAM Mill 5D Standard

funkcjonalność modułu nie zmiana się zasadniczo dodane zostają narzędzia do szybkich obróbek indeksowanych 3D +2 z jednej pozycji.

Promocja SolidCAM:
-Cena katalogowa: 4 000 €

2.2 Nowy moduł! – SolidCAM Mill 5D Professional

jest pakiet zawierający standardowe obróbki i funkcjonaliści 5D  wzbogacone o 3 moduły Edge Trimming, Edge Breaking oraz Rotary Machining.

Cena Katalogowa: 7 000 € (oszczędność 500 €)

2.3 –SolidCAM Mill 5D Premium

jest rozszerzeniem pakietu Professional o 2 dodatkowe zaawansowane moduły Multi-Blade machinnig (obróbka wielołpatkowa) oraz Port Machining (obróbka kanałów).

Promocja SolidCAM:
Cena Katalogowa: 9 000 € (oszczędność 8 300 € !!!)

3.1 – SolidCAM Multi-Blade machining (obróbka wielołopatkowa)

Moduł Muliti-blade jest specjalnie zaprojektowany, aby łatwo wygenerować niezbędne ścieżki operacji zgrubnych i wykańczających wielołopatkowych wirników, kół i tarcz.

Nowa cena katalogowa: 3 900 € (oszczędzasz 3 000 € !!!)

solidcam promocja

3.2 –SolidCAM Port machining (obróbka kanałów)

Moduł Port machining pozwala łatwo obrabiać kanały za pomocą standardowych lub stożkowych narzędzi typu kula, oraz zapewnia kontrolę kolizji dla całego złożonego narzędzia (uchwyt, oprawka, trzonek i ostrze narzędzia

Nowa cena katalogowa: 1 500 € (oszczędzasz 1 400 € !!!)

4.1 – Promocja SolidCAM HSM i iMachining 2D/3D.

Dodatkowo wszyscy nasi aktywni klienci nie posiadający modułu HSM lub/i iMachining 2D/3D mogą go kupić z rabat 45% – promocja trwa do 29 września.

4.2 – SolidCAM Promocja na wznowienie SolidWorks i SolidCAM.

Informujemy że w okresie wakacyjnym jest możliwość promocyjnego wznowienia produktów SolidWorks i SolidCAM

Skontaktuj się z działem handlowym i dowiedz się więcej na temat nowych modułów i oferty handlowej SolidCAM.

Dział handlowy – tel. 68 411 44 82
e-mail: info@newtechsolutions.pl