SolidCAM

Efektywniejsze i bardziej opłacalne programowanie CNC​

Toczenie z frezowaniem 

Wykorzystaj w pełni swoje wysokiej klasy wielozadaniowe maszyny CNC, w tym także maszyny typu szwajcarskiego

 

Masz maszynę CNC z wieloma wrzecionami / głowicami rewolwerowymi, albo chcesz taką kupić? SolidCAM jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich obecnych lub przyszłych wielozadaniowych potrzeb w zakresie obróbki, z najwyższą elastycznością programowania i konfigurowalnością.

      • Zaprogramuj operacje z głowicami rewolwerowymi/operacje wielowrzecionowe, z pełną synchronizacją wrzeciona , a następnie obejrzyj symulację w SolidCAM na Twoim materiale, obrabiane w wielu etapach, przenosząc od wrzeciona do wrzeciona bez interwencji użytkownika – detal wkładany może być na jednym końcu, a gotowe części wychodzą na drugim końcu.
      • SolidCAM dostarcza potężne narzędzia programistyczne, które są łatwe do nauczenia i użycia, obejmują pełny zakres maszyn do równoczesnego toczenia frezarskiego 4/5-Axis.
      • SolidCAM obsługuje maszyny typu szwajcarskiego, w tym synchronizację wielokanałową.

Dostępne wideo:

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.

Pobierz bezpłatną wersje próbną​

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji na 30-dniowy okres próbny. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzystania ze wsparcia technicznego.

Uzyskaj ofertę zakupu oprogramowania SolidCAM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.