SolidCAM

Efektywniejsze i bardziej opłacalne programowanie CNC​

Toczenie 

Zaprogramuj tokarki CNC w celu szybkiego i wydajnego toczenia

  • SolidCAM zapewnia kompleksowy pakiet do toczenia z potężnymi ścieżkami narzędziowymi i technikami szybkiego i wydajnego toczenia.
  • SolidCAM posiada zaawansowane  toczenie zgrubne i wykańczające profili wraz ze wsparciem dla  planowania ,  rowkowania ,  gwintowania  i  wiercenia .
  • Toczenie SolidCAM obsługuje najszerszy zakres obrabiarek, w tym tokarki 2-osiowe, konfiguracje wielokanałowe, centra tokarskie pod-wrzecionowe, a nawet najbardziej skomplikowane frezarko-tokarki.
  • W obróbce wielowrzecionowej, gdy element jest przenoszony z wrzeciona głównego do pod-wrzeciona, zaktualizowany stan materiału przenosi się wraz z nim. Każda kolejna obróbka na pod-wrzecionie będzie śledzić stan materiału po opuszczeniu wrzeciona głównego, co ostatecznie zapewni Państwu najbardziej efektywny przebieg obróbki.
  • Dostępne są standardowe biblioteki urządzeń i można dodawać wyspecjalizowane urządzenia.
  • Utrzymuj stan przygotówki  w drzewie operacji. Zaktualizowany materiał jest obsługiwany od najbardziej podstawowego 2-osiowego centrum tokarskiego, aż do wieloobrotowego wrzeciona CYB z trzpieniem obrotowym.

Zaawansowane operacje zapewniają wydajność we wszystkich aplikacjach do toczenia

  • Zrównoważona obróbka zgrubna : Umożliwia użycie dwóch narzędzi do pracy jednocześnie lub w trybie podążania, wykonywania obróbki zgrubnej i toczenia długich lub dużych części .
  • Kątowe rowkowanie : Umożliwia wykonywanie wewnętrznych lub zewnętrznych nachylonych rowków pod dowolnym określonym kątem.
  • Toczenie ręczne : do wykonywania Toczenia według własnej geometrii, niezależnie od modelu podstawowego lub docelowego.
  • 4-osiowe. Toczenie : Umożliwia wykonywanie obróbki zakrzywionego profilu przy użyciu funkcji przechylania osi B narzędzia. Ta operacja jest przydatna do obróbki obszarów podcięcia w jednym kroku obróbki i obsługuje zewnętrzne narzędzia do obróbki zgrubnej i zewnętrzne narzędzia do rowkowania.
  • Synchronizacja maszyn rewolwerowych : SolidCAM dostarcza potężne narzędza do synchronizacji maszyn rewolwerowych. Linia czasu obróbki, ze wszystkimi operacjami i prostymi poleceniami, umożliwia wyrównanie operacji, które zostaną zsynchronizowane. Następnie można zobaczyć wynik synchronizacji w symulacji maszyny.

Trochoidalna ścieżka narzędzia w rowkowaniu

Trochoidalne ruchy narzędzia do rowkowania zaokrąglonego w Toczeniu.

Ujemne wyjście X.

Uzyskaj ścieżkę narzędzia tnącego (-X) z punktami początkowymi / końcowymi w (+ X).

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.

Pobierz bezpłatną wersje próbną​

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji na 30-dniowy okres próbny. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzystania ze wsparcia technicznego.

Uzyskaj ofertę zakupu oprogramowania SolidCAM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.