System CAD/CAM – liczą się szczegóły

Wyobraź sobie bieg długodystansowy, w którym bierzesz udział. Chcesz osiągnąć sukces, dobiec do mety jako pierwszy, bo zawsze interesowało Cię tylko zwycięstwo. Do biegu przygotowałeś się bardzo dobrze, sumiennie trenując, szykując swoje ciało i umysł do najważniejszego dla Ciebie wysiłku. Masz jednak świadomość, że rywale też ostro szlifowali swoją formę. Każdy z nich jest również maksymalnie skoncentrowany i zmobilizowany. Tak jak Ty. Bo każdy chce osiągnąć sukces. Zadecydują więc szczegóły. Tak jest w sporcie. Tak jest również w biznesie. Wiemy, co zrobić, by biznesowe detale były skierowane ku Tobie i Twojemu sukcesowi. Dowiedz się co to systemy CAD/CAM.

System CAD/CAM – co to takiego?

Szczegóły, które umożliwią Ci zwycięstwo i dobiegnięcie do mety przed konkurencją, umożliwi Ci wiedza. Gdy wiesz więcej, masz instrumenty, by działać szybciej, efektywniej i przede wszystkim ze sportową, ale także biznesową precyzją. Poznaj zatem systemy CAD/CAM.

W CAD (skrót od angielskiego Computer Aided Design) najważniejszy jest Twój pomysł. Ale to właśnie CAD umożliwi Ci „ułożenie” go w odpowiednie parametry komputerowe jak również zaprojektowanie odpowiedniego modelu w formacie 3D.

CAM (skrót od angielskiego Computer Aided Manufacturing) pomoże Tobie wejść z Twoim produktem w najważniejsze fazy: projektu i wytworzenia. Sam pomysł, choć najważniejszy, jest przecież dopiero początkiem.

Jak wygląda CAD u nas?

CAD jest niezbędny w różnorodnych branżach przemysłowych – m. in. mechanicznym, elektrycznym czy też budowlanym. Firma NewTech Solutions oferuje szerokie spectrum rozwiązań, które są praktyczne, ale przede wszystkim niezbędne. Bo wiemy, że Twój produkt potrzebuje komputerowej „obróbki”.

Przykładem idealnego oprogramowania jest T-FLEX CAD. System łączy modelowanie 3D z parametrycznym szkicownikiem i bogatym zestawem narzędzi. Nie ma dla nas problemów, z którymi sobie nie poradzimy. T-FLEX CAD jest wręcz idealnym rozwiązaniem zarówno w kształtowaniu Twojego projektu w wersji 2D jak i 3D. Czy to wszystko? Absolutnie nie! Działamy wielowymiarowo. Wszystko po to, by zoptymalizować Twoje pomysły, nadać im realnych barw. Chcemy, by Twoja idea została poddana wielowymiarowej komputerowej obróbce.

Idealnymi rozwiązaniami są również systemy: ProgeCAD Professional, SolidWorks, DataKit czy SpinFire. Wszystko po to, by Twój pomysł mógł nabrać realnych barw.

Jak wygląda CAM u nas?

Twoje pomysły są dla nas najważniejsze. Sama idea to jednak dopiero początek drogi. Ważne jest umiejętne znalezienie rozwiązania, które scali Twój pomysł, z zaprojektowaniem go i wreszcie z wytworzeniem. Taki proces daje oprogramowanie CAM. Firma NewTech Solutions oferuje najprostsze, ale jednocześnie najbardziej efektywne rozwiązania, które umożliwiają najszerszy wachlarz działań. Wszystko po to, by efekt finalny i sam produkt zyskał kształt zgodnie z założeniami produkcyjnymi.

Przykłady? Idealnym rozwiązaniem jest system SolidCAM. Pozwala on na kreatywne i wydajne tworzenie programów obróbczych do konkretnych, produkowanych części. Wyobraź sobie olbrzymią halę produkcyjną. W niej system SolidCAM jest wręcz niezbędny, gdyż jest przedłużeniem pracy przy narzędziowniach nadając im odpowiedniego kształtu. Poza tym współpracuje z SolidWorks®, Inventor® oraz Bentley®. W systemie CAM rozwiązania, których szukasz, zapewnią Ci także inne, równie doskonałe i inteligentne systemy tj: SprutCAM, SprutCAM Robot, InventorCAM, NCSIMUL, DCAM.