Szkolenia CAD/CAM

Oprogramowanie inzynierskie CAD CAM

Organizowane przez nas szkolenia CAD/CAM są realizowane ściśle pod potrzeby klienta.

Praktykowane przez wiele firm tzw. spędy szkoleniowe – to nie u nas! Szkolenia CAD/CAM na których omawiana jest ogólna tematyka, poza którą nie można wyjść jest dobrym rozwiązaniem tylko dla organizatora. Na naszych szkoleniach nie ma rutyny i wyuczonych schematów. Na szkoleniu tylko dla Ciebie możemy poruszyć wiele potrzebnych zagadnień związanych z pracą w systemach CAD i CAM. W przypadku szkoleń z systemów CAD nie ma czegoś takiego, jak u konkurencji, że szkolimy tylko ściśle z ogólnej tematyki szkolenia. Nie jest tak, że podczas szkolenia np. z modelowania części bryłowych – nie możemy nic powiedzieć o modelowaniu powierzchniowym, złożeniach itp. Modelowanie części to również blachy, gdzie w wielu przypadkach trzeba zapisać się na szkolenie tematyczne CAD “Sheet Metal” z elementów blaszanych… Pamiętaj, że te praktyki nie są u nas stosowane. Jeśli będzie potrzeba, to poruszymy wszystkie te zagadnienia! Oczywiście w miarę możliwości i dostępności czasu na indywidualnym szkoleniu CAD/CAM dla Ciebie!

Zakres i terminy szkolenia CAD/CAM ustalane jest indywidualnie z klientem!

Priorytetem dla nas dobra atmosfera i kontakt z osobami na szkoleniu oraz pewność opanowania przez nie materiału!

Szkolenia CAD/CAM przeprowadzane są w siedzibie naszej firmy (zalecane) lub siedzibie klienta. Prowadzimy również szkolenia zdalne!

Szkolimy z oprogramowania CAD/CAM: SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, CAD Balustrady 3D, CAD Kamieniarz 3D, T-FLEX CAD, Golem OEE i CIMCO.

Oprócz szkoleń stacjonarnych CAD i CAM oferujemy również szkolenia zdalne (szkolenia on-line) CAD/CAM

 Szkolenia CAD i CAM zdalne przeprowadzamy wg poniżej przedstawionego schematu. Zakres godzinowy takiego szkolenia to 2-7 godzin, gdzie zalecamy sesje 2-3 godzinne, po której uzyskasz czas na powtórzenie i opanowanie materiału, następnie w przeciągu kilku dni  realizujemy kolejną sesję. Taki schemat jest najbardziej wydajny pod kątem opanowania materiału oraz eliminuje problem “przeładowania” nadmiarem wiedzy.

Zalecane jest, aby każda strona dysponowała 2 komputerami (alternatywnie 1 komputerem i 2 monitorami). Komputery po stronie naszej firmy (PSP) to A1 i A2. Komputery po stronie klienta to B1, B2.

1)  PSP – osoba przeprowadzająca szkolenie pracuje na komputerze A1, na monitorze z komputera A2 widzi obraz przekazywany przez klienta (pracującego na komputerze B1).

2) Klient – osoba szkolona pracuje na komputerze B1, na monitorze z komputera B2 widzi obraz przekazywany przez osobę przeprowadzającą szkolenie (pracującą na komputerze A1).

Szkolenia CAD/CAM
CAD CAM szkolenia

3) PSP przekazuje obraz z komputera A1 na komputer B2 za pomocą aplikacji TeamViewer za pomocą naszej spersonalizowanej wtyczki POBIERZ.

4) Klient przekazuje obraz z komputera B1 na komputer A2 za pomocą innej udostępnionej przez PSP aplikacji.

5) Rozmowa głosowa odbywa się przez TeamViewer lub telefon. Dla komfortu szkolenia polecane jest posiadanie słuchawek z mikrofonem lub zestawu słuchawkowego w przypadku użycia telefonu. Kamera nie jest wymagana.

Możemy również przeprowadzić szkolenie CAD/CAM tylko na jednym monitorze – łącząc się tylko z Twoim komputerem lub odwrotnie. Wybór należy do Ciebie!

Wszystkie oferowane przez nas usługi CAD/CAM tj. szkolenia, wdrożenia i konsultacje mogą być przedmiotem kompleksowej oferty dla Państwa!

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.