Szkolenia, wdrożenia, konsultacje CAD/CAM

Oprogramowanie inzynierskie CAD CAM

Firma Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp.k. jest w Polsce dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: SprutCAM X, SolidCAM, SOLIDWORKS, CAD KAMIENIARZ 3D, CAD BALUSTRADY 3D, InventorCAM, Golem OEE, Cimco – są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach. Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

Korzystasz z naszego oprogramowania? Jeśli tak, to koniecznie naucz się z niego wyciągać jak najwięcej tylko możesz! Sprawdź ofertę zdalnych (on-line) i stacjonarnych szkoleń, które przygotowujemy precyzyjnie pod potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu uczysz się tylko tego, co będzie potrzebne w codziennej pracy.

Zdecyduj się na komfort pracy i korzystaj z naszego doświadczenia w konsultacjach technicznych. Nie wiesz, które z naszych rozwiązań lepiej sprawdzi się w Twojej pracy? Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać to czego potrzebujesz! Możesz liczyć na nas również jeśli napotkałeś na problem w działaniu programu lub chciałbyś porady w działaniu danej funkcji!

Decydując się na rozwiązania Premium Solutions Polska nie musisz ich samodzielnie wdrażać. W razie potrzeby pomożemy w instalacji oraz konfiguracji oprogramowania CAD/CAM. W przypadku postprocesorów pisanych specjalnie pod Państwa indywidualne wymagania, będziemy je wspólnie sprawdzać i poprawiać w miarę potrzeb.

Sprawdź, czy możesz z naszych aplikacji wyciągnąć jeszcze więcej! W ramach usługi utrzymania (maintenance) możesz liczyć na pakiet wsparcia, który polega między innymi na regularnych aktualizacjach oprogramowania, dostępu do pomocy technicznej, dostępu do najnowszych samouczków, projektów czy instrukcji użytkowania. 

Wszystkie oferowane przez nas usługi CAD/CAM tj. szkolenia, wdrożenia i konsultacje mogą być przedmiotem kompleksowej oferty dla Państwa!

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy.