Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji i referencji:

ASTAR

Od roku jesteśmy posiadaczami dwóch stanowisk SPRUTCAM, których dystrybutorem jest firma NewTech Solutions. Od samego początku, z firmą współpracuje nam się bardzo dobrze.

UTYLMET

Firma UTYLMET – Krystian Kłoczek powstała w roku 2005 i jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży obróbki skrawaniem mającą swoją siedzibę w Bielsku Białym. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu…

FOX FITTINGS

FOX FITTINGS powstała w 1990 r i jako firma rodzinna dąży do stabilnego i ciągłego rozwoju swojej marki. Dzięki innowacyjnemu podejściu, FOX FITTINGS wprowadza co roku wiele nowych produktów do swojego asortymentu.

STAHLBAU

Firma Stahlbau Sp. z o.o. z Żar jest większościowym udziałowcem PPU Narzędziowiec. Mając na celu optymalnego wykorzystania parku maszynowego zarówno w swojej siedzibie i „Narzędziowca” podjęła zakup oprogramowania SprutCAM.

Air-Tech-Bud

Zakres produkcji ze względu na możliwości firmy i jej wyposażenie jest bardzo szeroki. Wydział obróbki skrawaniem i cieplnej jest wyposażony w nowocześniejsze maszyny sterowanie numerycznie. Od początku swego istnienia Air-Tech-Bud eksportuje swoje

P.P.H.U. “DEROL”

Firma DEROL powstała w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją wszelkiego typu konstrukcji stalowych, a w szczególności ze stali nierdzewnej. W procesie produkcji wykorzystujemy trzy frezarki 3-osiow z aparatem podziałowym (tzw. 4 oś).

STr Sp. z o.o.

Firma STr powstała w 1988 roku w Szczecinie jako przedsiębiorstwo handlowe, aby w roku 1998 rozszerzyć swoją działalność o produkcję elementów stalowych, która to w ciągu ostatnich lat rozwinęła się znacząco, stając się jej aktywnością podstawową.

ALWER

Firma Alwer Centrum Obróbki Skrawaniem CNC powstała w 1999 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach cnc specjalizujemy się w obróbce tworzyw sztucznych.

AME Systems Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo AME Systems Sp. z o. o. Dzięki ciągłemu rozwojowi specjalizujemy się w obróbce bardzo skomplikowanych elementów. Głównymi odbiorcami są firmy z obszaru Automotive oraz szerokiego przemysłu budowy maszyn. Specjalizujemy się także w budowie linii wykorzystywanych przy produkcji seryjnej.

Dowiedz się jak możemy wspomóc Twój biznes

Zastanawiasz się poważnie nad zakupem oprogramowania inżynierskiego?
Poznaj nasze rozwiązania na bezpłatnej prezentacji.