Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji i referencji:

Atena Sp. z o.o. Sprutcam

Atena Sp. z o.o.

Narzędziownia działająca już ponad 15 lat, Wykonuje formy wtryskowe do ZnAl Aluminium tworzyw sztucznych, wykrojniki tłoczniki. Do wytworzenia narzędzi od samego początku używają programu SprutCAM Który umożliwia im obróbkę detali na tokarkach, frezarkach 3-4-5 osiowych, drutówce 3 osiowej jak i elektro drążarce…

stanpaul

StanPaul

Firma StanPaul od 2010 roku zajmuje się obróbką materiałów kompozytowych typu Corian.
Realizujemy zlecenia pojedyncze i seryjne co generuje potrzebę szybkiego przezbrajania maszyn.
Znaczną częścią cyklu produkcyjnego jest przygotowanie co raz to nowych form i szablonów na centrach obróbczych.

Fabryka narzędzi specjalnych

Fabryka narzędzi specjalnych

Fabryka Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. to narzędziownia gwarantująca najwyższej jakości narzędzia trwałe i niezawodne produkty oraz oprzyrządowanie technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu. Zróżnicowany park maszynowy pozwala na obróbkę mechaniczną wszelkich rodzajów materiałów dostępnych na światowych rynkach od tworzyw sztucznych, stali narzędziowych, czarnych, nierdzewnych, węglików spiekanych, po stopy tytanu; stosowane materiały posiadają atesty pochodzenia i jakości.

STr Sp. z o.o.

Firma STr powstała w 1988 roku w Szczecinie jako przedsiębiorstwo handlowe, aby w roku 1998 rozszerzyć swoją działalność o produkcję elementów stalowych, która to w ciągu ostatnich lat rozwinęła się znacząco, stając się jej aktywnością podstawową.

ALWER

Firma Alwer Centrum Obróbki Skrawaniem CNC powstała w 1999 roku. Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach cnc specjalizujemy się w obróbce tworzyw sztucznych.

AME Systems Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo AME Systems Sp. z o. o. Dzięki ciągłemu rozwojowi specjalizujemy się w obróbce bardzo skomplikowanych elementów. Głównymi odbiorcami są firmy z obszaru Automotive oraz szerokiego przemysłu budowy maszyn. Specjalizujemy się także w budowie linii wykorzystywanych przy produkcji seryjnej.

STAHLBAU

Firma Stahlbau Sp. z o.o. z Żar jest większościowym udziałowcem PPU Narzędziowiec. Mając na celu optymalnego wykorzystania parku maszynowego zarówno w swojej siedzibie i „Narzędziowca” podjęła zakup oprogramowania SprutCAM.

Air-Tech-Bud

Zakres produkcji ze względu na możliwości firmy i jej wyposażenie jest bardzo szeroki. Wydział obróbki skrawaniem i cieplnej jest wyposażony w nowocześniejsze maszyny sterowanie numerycznie. Od początku swego istnienia Air-Tech-Bud eksportuje swoje

P.P.H.U. “DEROL”

Firma DEROL powstała w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją wszelkiego typu konstrukcji stalowych, a w szczególności ze stali nierdzewnej. W procesie produkcji wykorzystujemy trzy frezarki 3-osiow z aparatem podziałowym (tzw. 4 oś).

ASTAR

Od roku jesteśmy posiadaczami dwóch stanowisk SPRUTCAM, których dystrybutorem jest firma Premium Solutions Polska. Od samego początku, z firmą współpracuje nam się bardzo dobrze.

UTYLMET

Firma UTYLMET – Krystian Kłoczek powstała w roku 2005 i jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży obróbki skrawaniem mającą swoją siedzibę w Bielsku Białym. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu…

FOX FITTINGS

FOX FITTINGS powstała w 1990 r i jako firma rodzinna dąży do stabilnego i ciągłego rozwoju swojej marki. Dzięki innowacyjnemu podejściu, FOX FITTINGS wprowadza co roku wiele nowych produktów do swojego asortymentu.

Dowiedz się jak możemy wspomóc Twój biznes

Zastanawiasz się poważnie nad zakupem oprogramowania inżynierskiego?
Poznaj nasze rozwiązania na bezpłatnej prezentacji.