SolidCAM

Efektywniejsze i bardziej opłacalne programowanie CNC​

HSR / HSM - 3D High Speed Machining  

Wydajne narzędzia do obróbki zgrubnej i wykańczającej dla frezowania 3D

  • Obróbka 3D na bardzo wysokim poziomie gładkości, wydajności i inteligentnej obróbki .
  • SolidRAM HSR (High Speed Roughing) z modułem HSM (High Speed Machining) jest bardzo wydajną i sprawdzoną w praktyce strategią dla złożonych części 3D, części lotniczych, form, narzędzi i matryc .
  • HSR / HSM oferuje unikalne strategie obróbki i łączenia oraz wygładza ścieżki zarówno ruchów skrawania, jak i wycofań, aby utrzymać ciągły ruch obrabiarki – niezbędny warunek utrzymania wyższych prędkości posuwu i eliminacji przestoju.

HSM przenosi obróbkę 3D na wyższy poziom

  • Moduł HSM SolidCAM utrzymuje wycofanie do wysokiego poziomu Z na minimum. W miarę możliwości pochylone pod kątem, wygładzone łukami, wycofania nie są wyższe niż to konieczne, aby zminimalizować cięcie powietrzem i skrócić czas obróbki .
  • Rezultatem HSM jest wydajna i gładka ścieżka narzędzia, która przekłada się na wyższą jakość powierzchni, mniejsze zużycie narzędzi i dłuższą żywotność sprzętu CNC .
  • Ze względu na coraz krótsze czasy realizacji i produkcji, niższe koszty i lepszą jakość, obróbka szybka jest koniecznością dla dzisiejszych warsztatów mechanicznych.

HSR - Szybka obróbka zgrubna

SolidCAM HSR zapewnia zaawansowane strategie obróbki zgrubnej przy dużych prędkościach, w tym obróbkę konturową , wierszowanie , hybrydową obróbkę zgrubną i obróbkę zgrubną resztek .

HSM - szybkie wykończenie

  • Moduł HSM zawiera kilka udoskonaleń technologii CAM, które umożliwiają operacje z dużymi prędkościami, w tym unikanie ostrych kątów na ścieżce narzędzia, aby zapewnić, że narzędzie pozostaje w jak największym stopniu w kontakcie z częścią, oraz optymalizowanie ruchów innych niż obróbka skrawaniem w celu ograniczenia pracy w powietrzu i generować gładkie i styczne wejścia i wyjścia.
  • Strategie obróbki 3D HSM są kontrolowane przez określenie kąta nachylenia powierzchni lub przez określenie granicy obróbki . Udostępniono kompleksowy zestaw narzędzi do tworzenia granic, w tym wybieranie ścian, obszary kontaktu freza, płycizny, teoretyczne obszary resztek, fizyczne obszary resztek, a także granice zdefiniowane przez użytkownika.
  • Moduł HSM jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy wymagają zaawansowanych możliwości obróbki szybkościowej . Można go również wykorzystać do poprawy wydajności starszych systemów CNC przy zmniejszonym ruchu w powietrzu i wygładzaniu łuków w celu utrzymania ciągłego ruchu narzędzia.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.

Pobierz bezpłatną wersje próbną​

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji na 30-dniowy okres próbny. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzystania ze wsparcia technicznego.

Uzyskaj ofertę zakupu oprogramowania SolidCAM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.