SolidCAM

Efektywniejsze i bardziej opłacalne programowanie CNC​

iMachining 3D 

Sprawdzone algorytmy technologii iMachining posuwają się jeszcze dalej w celu uzyskania niesamowitych efektów frezowania 3D

Jedyny iMachining 3D zapewnia niesamowite wyniki obróbki 3D, regularnie zapewniając 70% lub więcej oszczędności czasu obróbki. iMachining 3D jest automatyczna, szybka ścieżka frezowania dla zoptymalizowanej obróbki zgrubnej z “redukcja schodków” oraz obróbki zgrubnej resztek zarówno dla elementów pryzmatycznych jak i kształtu 3D.

   • Szybki wybór geometrii bryłowej.
   • iMachining 3D automatycznie tworzy kompletny, gotowy do uruchomienia program CNC, z optymalnymi warunkami cięcia, do obróbki zgrubnej i resztek, obróbki zgrubnej pełnej części 3D, z stałym krokiem 3D na wszystkich zboczach.
   • iMachining 3D wykorzystuje docelową i zaktualizowaną geometrię materiału z poprzednich operacji do automatycznego rozpoznawania obszarów potrzebnych do obróbki, eliminując „ruchy w powietrzu” i optymalizując zmianę położenia narzędzia .
   • Te optymalne warunki obróbki zostały osiągnięte dzięki wiedzy eksperckiej opartej o Kreator technologii z iMachining.
Play Video
Play Video

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.

Pobierz bezpłatną wersje próbną​

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji na 30-dniowy okres próbny. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzystania ze wsparcia technicznego.

Uzyskaj ofertę zakupu oprogramowania SolidCAM