SolidCAM

Redukcja czasu obróbki z iMachining 3D nawet 70%!

iMachining 3D 

Sprawdzone algorytmy technologii iMachining posuwają się jeszcze dalej w celu uzyskania niesamowitych efektów zaawansowanego i wydajnego frezowania 3D na CNC

Jedyny iMachining 3D zapewnia niesamowite wyniki obróbki 3D, regularnie zapewniając 70% lub więcej oszczędności czasu obróbki. Automatyczna, szybka ścieżka frezowania dla zoptymalizowanej obróbki zgrubnej z “redukcja schodków” oraz obróbki zgrubnej resztek zarówno dla elementów pryzmatycznych jak i kształtu 3D.

   • Szybki wybór geometrii bryłowej.
   • iMachining 3D automatycznie tworzy kompletny, gotowy do uruchomienia program CNC, z optymalnymi warunkami cięcia, do obróbki zgrubnej i resztek, obróbki zgrubnej pełnej części 3D, z stałym krokiem 3D na wszystkich zboczach.
   • CAM wykorzystuje docelową i zaktualizowaną geometrię materiału z poprzednich operacji do automatycznego rozpoznawania obszarów potrzebnych do obróbki, eliminując „ruchy w powietrzu” i optymalizując zmianę położenia narzędzia .
   • Te optymalne warunki obróbki zostały osiągnięte dzięki wiedzy eksperckiej opartej o Kreator technologii!

 

Stała wielkość wióra – to m.in. wyróżnia iMAchining! Obróbka z wykorzystaniem technologii SolidCAM generuje stały nacisk na materiał, który oszczedza narzędzia i generuje stałe wielkości wióra!

 

Spirale morficzne – w odróżnieniu od standardowo generowanych przez wiele systemów CAM ścieżek spiralnych – iMachining tworzy specjalne spirale morficzne. Spirale te kolejno dopasowują się do kształtu obrabianej części  i zwiększają tym samym czas pracy narzędzia w materiale.

 

Play Video
imachining w solidcam
Play Video

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.

Pobierz bezpłatną wersje próbną​

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji na 30-dniowy okres próbny. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzystania ze wsparcia technicznego.

Uzyskaj ofertę zakupu oprogramowania SolidCAM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.