SolidCAM

Efektywniejsze i bardziej opłacalne programowanie CNC​

Indeksowana obróbka wieloosiowa 

Najbardziej wydajna i najłatwiejsza w użyciu definicja układu współrzędnych

SolidCAM jest wyjątkowo dobry w obróbce osiowej 4/5. SolidCAM zapewnia skuteczny i łatwy sposób programowania na wielu stronach części.

Masz dość zajmowania się widokami konstrukcyjnymikopiowaniem modeli i obracaniem ich w przestrzeni w celu uzyskania nowych linii trasowania? Czy nadal kopiujesz i transformujesz geometrię na osobne warstwy do programowania indeksowego?

  • Uprość obróbkę przy pomocy pojedynczego położenia wyjściowego maszyny  i orientacjom za pomocą  jednego kliknięcia w przypadku indeksowanych ustawień – przyspiesza obróbkę wielostronną, eliminując konstrukcje układu współrzędnych.
  • Zdefiniuj CoordSys w przestrzeni , po prostu wybierz ścianę i kontynuuj programowanie swojej części.
  • „ Wybierz ścianę i maszynę ” SolidCAM to najszybsza metoda programowania indeksowego.
  • Nasz menedżer układu współrzędnych śledzi wszystkie niezbędne dane dla każdej orientacji narzędzia.
  • Symulacja Solid Verify pokazuje oprawki narzędzi i uchwyty, wraz z usuwaniem materiału dla wszystkich operacji obróbki.
  • SolidCAM zapewnia najbardziej efektywny i najłatwiejszy sposób programowania w osiach indeksowanych.
  • Nawet jeśli pracujesz tylko w 2,5D lub 3 osiach, SolidCAM zapewnia wyjątkowo silne rozwiązanie do obróbki indeksowej 4/5-osiowej 

Wydajny, wolny od edycji kod G dla maszyn wieloosiowych

  • SolidCAM oferuje wiele opcji, aby uzyskać bezbłędny, wydajny kod G do maszyn wieloosiowych .
  • Nasze postprocesory są skonfigurowane do obsługi wszystkich obrotów i przesunięć roboczych, eliminując potrzebę ustawiania wielu przesunięć roboczych na maszynie .
  • SolidCAM zarządza kontrolerami, które wewnętrznie obliczają obroty części, oraz kontrolerami, które potrzebują postprocesora do obsługi obrotów.
  • W przypadku kontrolerów z zaawansowanymi funkcjami obrotu płaszczyzny lub obrotu współrzędnych postprocesory SolidCAM są zbudowane z wykorzystaniem tych wewnętrznych funkcji CNC . Jeśli masz maszynę bez tych funkcji, użytkownicy mogą wprowadzić lokalizację części w SolidCAM i będzie on obsługiwał wszystkie transformacje G-Code dla każdego obrotu.
  • Nasza filozofia frezowania indeksowego jest prosta: od oprogramowania po kod G, uczyń ten sam proces frezowania indeksowego, jak frezowania jednostronnego. Klient nie powinien wykonywać żadnych specjalnych funkcji ani sztuczek wewnątrz oprogramowania, aby obrabiać części wielostronne.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług to chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami.

Pobierz bezpłatną wersje próbną​

Skorzystaj z możliwości uruchomienia aplikacji na 30-dniowy okres próbny. Firmy korzystające z wersji próbnej mają możliwości skorzystania ze wsparcia technicznego.

Uzyskaj ofertę zakupu oprogramowania SolidCAM

Błąd: Brak formularza kontaktowego.